TJ Sokol Vrané

Z fotogalerie…

Polibek

Inzerce

Prodáme plachty pro plachetnici LT Finn v cenách od 3000,- do 8000,- Kč.

Úspěšná akce na podporu sletu Sletová štafeta

Josef Sosnovec : Připomínka sletové štafety 23.-24.9.2017 - příprava Sletu 2018

Sletová štafeta otevřela "sokolský rok", který je zakončen pořádáním všesokolského sletu v červenci 2018.
Naše jednota byla pořadatelem jedné trasy župní štafety, která startovala dne 24.9. v 8.00h v Jílovém (pořadatelem je Sokol Jílové) a pokračovala kanoemi sjetou Sázavou přes Davli, až do Vraného nad Vltavou k loděnici Sokola Vrané n/Vlt.II., kde došlo k předání štafetového kolíku kurýrům z naší jednoty, kteří pokračovali motorovou lodí po Vranské přehradě, přes zdymadlo, až do Zbraslavi, kde další kurýři - cyklisté převzali štafetu a převezli ji do Černošic, kde se Štafeta napojila na Hlavní župní trasu. V Černošicích došlo k předání kurýrům-běžcům z župy Scheinerovy, kteří štafetový kolík donesli do Tyršova domu.
Všem účastníkům patří velký dík a zvláště župní organizátorce Lence Kohoutové ze S.Dobříš.