Danova ostrá stoupačka

Hodnocení výsledků v roce 2019

Josef Sosnovec : Hodnocení závodníků TJ. Sokola Vrané nad Vltavou II.

jachtařské výsledky:
přeborníkem středočeského kraje se stal ve třídě Finn Mgr. Pavel Dvořák. Obhájil titul opakovaně po dvou letech.
Druhé místo v krajském přeboru získal ve třídě Evropa Daniel Konopáč. Letos obhájil stejné umístění jako v roce 2018, tentokrát na domácí vodě.
Naše jednota pořádala krajský přebor ve třídě Evropa za účasti 16-ti lodí.
Velmi úspěšný závod.
Ve třídě Optimist se stal velkou jachtařskou nadějí sokolík Filip Beneš, při své druhé sezóně obsadil 2.místo v krajském přeboru na Orlíku.
Sokolské soutěže: jak župní tak Přebor ČOS vyhráli ve Finnu Ing.Josef Sosnovec a v Evropě Dan Konopáč.
Stabilní výborný výsledek -
3. místo dosáhla posádka lehkého cuiseru na slapské regatě Aleš Konopáč a Jana Plzenská.
Mgr. Jiří Dvořák se každoročně účastní seniorského evropského masters ve třídě Finn konaného tentokráte v Německu. Patří mu velké ocenění za extrémní závodnické a finanční nasazení.